Світ

У Таїланді врятовані з затопленої печери футболісти 9 днів житимуть як ченці

25 липня, 2018 11:11
Світ/У Таїланді врятовані з затопленої печери футболісти 9 днів житимуть як ченці
Зберегти
Вигляд
lead
Футбольна команда та тренер, яких врятували з затепленої печери у Таїланді, тимчасово стануть учнями буддистських ченців.

Футбольна команда та тренер, яких врятували з затепленої печери у Таїланді, тимчасово стануть учнями буддистських ченців.

Про це повідомляє CNN.

Цей символічний жест покликаний вшанувати пам`ять загиблого дайвера та подякувати рятівникам. Команда, одягнена в білий одяг, розпочала церемонію з тихої молитви та запалювання свічок. Після цього, монахи остригли хлопців наголо та облили водою зі срібних ваз. 9 днів вони житимуть як ченці — у молитвах та медитаціях. 

Один з учасників команди єє християнином, тому він долучиться до служінь у місцевій церкві.

Як повідомлялося, історію про порятунок дітей із затопленої печери у Таїланді хочуть екранізувати вже шість студій.

Нагадаємо, 10 липня в Таїланді врятували з печери останню 12-ту дитину та тренера. Вони просиділи в печері 17 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія неймовірного порятунку дітей у Таїланді 

Рятувальна операція в Таїланді почалася вранці 8 липня. За словами голови штабу рятувальної операції Наронгсака Осоттанаконі, в дальній район печери, де знаходилися діти з тренером, вирушила команда з 13 водолазів. Чотирьох дітей вдалося евакуювати на поверхню. Упродовж 9 липня вдалося врятувати 4 хлопців, які раніше застрягли в затопленій печері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порятунок з печери: чому дітей в Таїланді так складно врятувати

2 липня Таїланді знайшли живими 12 підлітків, які разом зі своїм футбольним тренером зникли в печерному комплексі 23 червня. Їх шукали 9 днів. Дітей не могли витягти на поверхню, адже печеру затопило водою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Герой чи злочинець: хто допоміг тайським дітям вижити в печері

Український дайвер Всеволод Коробов брав участь у рятувальній операції в Таїланді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українці допомагають рятувати дітей у печерах Таїланду

6 липня стало відомо, що в Таїланді загинув колишній військовий водолаз, який брав участь в операції з порятунку дітей, які опинилися у затопленій печері Тхам Луанг Нанг Нон. 

23 червня група підлітків 11-16 років та їх 25-річний тренер зникли у печерному комплексі Тхам Луанг, куди вони вирушили на екскурсію. Понад тисяча людей, зокрема армія, поліція, волонтери і фахівці з різних країн, брали участь у пошуковій операції. Дітей не могли витягти на поверхню, адже печеру затопило водою.

Пов`язані новини