У селищі міського типу Троїцьке Луганської області пройшла урочиста церемонія відкриття мосту через річку Луганка, який відновили Збройні сили України.

У селищі міського типу Троїцьке Луганської області урочисто відкрили міст через річку Луганка, який відновили Збройні сили України. 

Про це повідомляє штаб операції Об’єднаних сил у Facebook.

У заході взяли участь командувач ООС генерал-лейтенант Сергій Наєв та заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко.

У штабі зазначили, що серед пріоритетів роботи Об’єднаних сил — відновлення та розбудова зруйнованої під час бойових дій інфраструктури.

У повідомленні йдеться, що міст у Троїцькому відновлювала Державна спеціальна служба транспорту Міністерства оборони.

Цей автомобільний міст є єдиним асфальтованим шляхом, що з’єднує Троїцьке з населеними пунктами Луганщини, підконтрольними Україні.

Нагадаємо, міст між Попасною та Троїцьким бойовики підірвали у червні 2015 року.

У Червоному Хресті висловили занепокоєність через ремонт мосту у Станиці Луганській.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 року пункт пропуску «Станиця Луганська» поновив роботу після ремонту мосту.

Проведення ремонтних робіт на КПВВ «Станиця Луганська» було погоджено на засіданні Тристоронньої групи у Мінську. Ремонт було заплановано на 9-10 грудня із залученням СММ ОБСЄ.

Також йшлося про те, що контрольний пункт пропуску «Золоте» на Луганщині 9-10 грудня відкриють у тестовому режимі на час ремонту мосту біля пункту пропуску «Станиця Луганська», який наразі є єдиним КПВВ на Луганщині.

Як повідомлялося, бойовики не дають гарантій безпеки для ремонту дамби фенольного заводу в Торецьку.

Поділитись: