У Вірменії подав у відставку виконувач обов’язків міністра культури Армен Амірян після того, як цю вимогу висунули протестувальники під будівлею міністерства.

У Вірменії подав у відставку виконувач обов’язків міністра культури Армен Амірян після того, як цю вимогу висунули протестувальники під будівлею міністерства.

Про це повідомляє місцевий інформресурс News.am.

Під стінами Мінкульту Вірменії 2 травня зібралися численні діячі культури, які вимагали від Аміряна піти з посади. Після кількагодинного мітингу в.о. міністра вийшов до протестувальників та оголосив про своє рішення щодо відставки.

Надалі учасники мітингу рушили на центральну площу — Майдан Республіки — де запланований мітинг через те, що лідера опозиціонерів Пашиняна не обрали на посаду прем’єр-міністра.

1 травня лідер протестних рухів Нікол Пашинян закликав прихильників блокувати дороги та аеропорт Єревана після того, як парламент не обрав його на посаду прем’єр-міністра. За кандидатуру Пашиняна проголосували 45 депутатів при необхідних 53 голосах.

8 травня Національні збори Вірменії зберуться для повторного голосування і Пашиняна повторно висунуть на пост прем'єра Вірменії.

Про те, як відбувалося голосування та його наслідки для Вірменії дивіться у спеціальному ефірі Громадського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Професійний революціонер: хто такий лідер вірменських протестів Пашинян

2 травня у Вірменії відновилися протести, демонстранти заблокували дороги, зокрема до міжнародного аеропорту «Звартноц» у Єревані. Також по всій країні через протести перестали ходити поїзди

ЄС закликав усі сторони у Вірменії до діалогу для формування уряду. 

Удень 2 травня у Вірменії через протести зірвали засідання парламенту.

Поділитись: