В провінції Ель-Байда на півдні Ємену прогримів вибух у продуктовому магазині, внаслідок чого загинули щонайменше 8 людей.

Як повідомляє Xinhua, інцидент стався в районі Якла, який знаходиться під контролем урядових військ.

За словами чиновників, вибух був викликаний вибуховим пристроєм, проте місцеві ЗМІ заявляють, що, найімовірніше, вибух був здійснений смертником-терористом ісламістської групи «Ісламська держава».

Нагадаємо:

  • 21 квітня на Шрі-Ланці пролунало 6 вибухів: три у готелях і три у церквах. Зокрема в церквах, розташованих у містах Коччкаде, Негомбо та Баттікалоа. Усі готелі, у яких сталися вибухи, розташовані в Коломбо. Пізніше з’явилась інформація про сьомий та восьмий вибухи.
  • За попередніми даними, серед загиблих на Шрі-Ланці є громадяни США, Великої Британії, Туреччини, Данії, Китаю, Японії, Пакистану, Португалії, Марокко, Індії та Бангладеш. Також за попередньою інформацією, українців серед жертв вибухів немає.
  • За уточненими даними, жертвами терактів на Шрі-Ланці стали 253 людини.
  • «Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за вибухи на Шрі-Ланці

Президент Шрі-Ланки Маїтріпала Сірісена заявив, що планує звільнити очільників спецслужб та сил оборони країни через те, що вони не змогли попередити низку терактів. Силовики Шрі-Ланки не змогли запобігти жодному з нападів, не зважаючи на те, що у них була «попередня інформація про атаку».

Поділитись: