Національний заповідник «Хортиця»
Фото:

Адміністрація заповідника

На карантин з 6 квітня закриють найбільший острів на Дніпрі — Хортиця — розташований у Запоріжжі. Він є національним заповідником, який входить до «7 чудес України».

Про це йдеться у заяві адміністрації заповідника.

«…вводиться обмеження на з’їзд автотранспорту з основних транзитних доріг (крім мешканців, та працівників установ, що розташовані на о. Хортиця)», — йдеться у повідомленні.

Наголошують, що людям, які не будуть дотримуватись правил, загрожуватимуть штрафи у розмірі від 17 000 до 34 000 гривень, а посадовим особам — від 34 000 до 170 000 гривень.

Схема карантинних обмежень на острові Хортиця, яка буде чинною з 6 квітня 2020 року
Фото:

Адміністрація заповідника

Адміністрація заповідника просить усіх мешканців та працівників установ мати при собі документ, що засвідчує проживання або роботу на острові.

«Рідним та близьким, що відвідують родичів, які мешкають на Хортиці просимо повідомляти працівникам поліції/Національної гвардії прізвище та адресу, які будуть перевірятись відповідно до даних Квартальних комітетів», — додали в повідомленні.

Острів Хортиця — найбільший острів на Дніпрі, унікальність якого — у рідкісному поєднанні на одній території різноманітних природних комплексів, пам’яток геології, культури, історії. Основу найбільшого острова на Дніпрі (довжина 12, ширина, в середньому, 2,5 км, загальна площа — 2360 га) складають граніти й гнейси, яким приблизно два мільярди років.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні вже зафіксували 1225 пацієнтів, інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2: протягом доби 4 березня виявили ще 126 заражених. Загалом 32 людини померли, 25 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: