Влада Запоріжжя заборонила мешканцям користуватися громадським транспортом, зробити це можуть лише власники спеціальних перепусток.

Про це повідомили міський голова Володимир Буряк та мерія міста.

Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, воно набуде чинності 8 квітня.

«Мета — зменшити скупчення людей, які користуються громадським транспортом», — кажуть у мерії.

І надалі користуватися громадським транспортом зможуть працівники підприємств, установ, організацій зі сфер, які мають працювати під час карантину.

«Зокрема тих, які відповідають за продовольче, енергетичне, водозабезпечення, охорону здоров’я. Підприємств критичної інфраструктури, які мають безперервний цикл виробництва», — уточнили в мерії.

Як пояснив Буряк, таке підприємство повинно надавати працівникам спеціальні довідки, аби ті могли користуватися громадським транспортом. 

«Її зразок можете завантажити під цим постом, або на сайті міської ради чи офіційному Телеграм-каналі COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ», — додав він.

Нагадаємо, така ж система з 23 березня працює у Києві, перепустки видають лише працівникам підприємств, «що забезпечують критично важливі сфери життя міста».

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, в Україні коронавірус виявили у 1319 людей, з них 28 одужали, а 38 померли.

Поділитись: