УКРАЇНА

У жовтні в Києві відкриють другий магазин H&M

17 серпня, 2018 18:47
УКРАЇНА/У жовтні в Києві відкриють другий магазин H&M
Зберегти
Вигляд
Шведська мережа з продажу одягу H&M у жовтні відкриє другий магазин H&M у Києві: він буде у торгово-розважальному центрі Sky Mall.

Шведська мережа з продажу одягу H&M у жовтні відкриє другий магазин H&M у Києві: він буде у торгово-розважальному центрі Sky Mall. 

Про це повідомила генеральна директорка H&M в Україні Домінік Фантачино, передає The Village Україна.

Також Фантачино розповіла, що компанія розглядає можливість відкриття магазинів в інших великих містах України, однак в яких саме, наразі не уточнюють.

Нагадаємо, відкриття першого у Києві магазину відбудеться 18 серпня у торгово-розважальному центрі Lavina Mall. На відкритті виступить український гурт Brunettes Shoot Blondes.

H&M (Hennes & Mauritz) — найбільша в Європі роздрібна мережа, що спеціалізується на продажі одягу та аксесуарів. Компанія працевлаштовує понад 104 тисячі людей у 62 країнах світу. Кількість магазинів компанії перевищує 4,5 тисячі.

Раніше повідомлялось, що H&M планує вийти на український ринок у 2018 році.

Компанія H&M закрила мережу магазинів у Південній Африці після погромів, вчинених протестувальниками проти реклами, яку вони називають расистською.

13 січня поліція Південної Африки застосувала гумові кулі для розгону протестувальників, які громили магазини H&M.

Присутні висловлювали таким чином обурення рекламою із зобреженням темношкірого хлопчика у толстовці з написом «Найкрутіша мавпа у джунглях».

Компанія вибачилась за напис, проте цього виявилось недостатньо.

Бурхлива реакція на рекламу спонукала компанію видалити зображення зі своєї колекції і замінити його іншою фотографією.

Прес-секретар H&M підтвердив у коментарі The Independent, що зображення було видалено, додавши, що компанія «просить вибачення у всіх, кого це могло образити».

Більше про:
# магазин
Пов`язані новини