Шонайменше 47 людей, серед яких двоє дітей, загинули унаслідок зіткнення двох автобусів у Зімбабве. Ще понад 70 постраждали.

Аварія сталася на сході країни, поблизу міста Русапе, на 166-му кілометрі траси Хараре — Мутаре, повідомляє Herald Zimbabwe.

Один із очевидців розповів, що автобу намагався обігнати вантажівку, але на зустрічній смузі зіткнувся з іншим автобусом.

Поліція займаєть розслідуванням ДТП.

4 листопада у Польщі сталося зіткнення чотирьох легкових автомобілів та двоповерхового автобуса з України. Постраждали семеро людей, серед них не було українців.

Раніше у Києві біля бізнес-центру «Парус» автокран зіткнувся з авто, унаслідок чого була пошкоджена 21 машина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Світлофори не винні: чи потрібен жовтий

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

У липні Верховна Рада підтримала за основу законопроект, який пропонує запровадити покарання у вигляді позбавлення волі на 8-10 років у випадку, якщо водій у нетверезому стані спричинив смертельну ДТП.

У листопаді 2017 року МВС України пропонувало посилити кримінальну відповідальність для водіїв транспортних засобів, які скоїли ДТП у нетверезому стані, внаслідок чого були травмовані або загинули люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Смертельні дороги: як боротися з ДТП в Україні?

Поділитись: