У Чернівецькій інфекційній лікарні перебуває лише один пацієнт з виявленим китайським коронавірусом. Більше нікого з підозрою на цю інфекцію не госпіталізовували.

Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації Марія Поліщук у коментарі hromadske.

Вона зазначила, що у двох людей, у яких була підозра на китайський коронавірус, інфекцію не виявили. У них зафіксували грип і саме через нього їх госпіталізували. 

За словами чиновниці, у медиків за правилами є 48 годин, аби встановити усіх людей, з якими контактував інфікований коронавірусом українець.

Поліщук також додала, що він зі своєю дружиною прилетів з Італії літаком у румунську Сучаву 26 лютого, а звідти власною машиною вони поїхали у Чернівці через прикордонний пункт «Порубне». Сім'я переконує, що два дні за порадами прикордонників не виходила з дому.

«Вони подзвонили на гарячу лінію, потім до сімейного лікаря. Вони самоізолювались на дві доби з 26 по 29 лютого, навіть не пішли на день народження, куди їх запрошували. Дружина наразі дома, без температури, вона в процесі обстеження» — розповіла чиновниця. 

3 березня у Чернівцях виявили перший в Україні випадок зараження коронавірусом.

Як швидко поширюється вірус? Які симптоми COVID-19 та як від нього захиститися? Усі новини про коронавірус в Україні та світі ми збиратимемо в текстовому онлайні.

За останніми даними кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 90 936. Зокрема в Італії зафіксували 2 036 випадків зараження.

Також відомо про 5 випадків зараження українців у світі: четверо інфікувалися на лайнері Diamond Princess та одна українка в Італії.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: