Андрій Нєбитов
Фото:

Нацполіція

Посаду очільника поліції Київщини, яка звільнилася після вбивства 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому, зайняв Андрій Нєбитов.

Про це повідомили в прес-службі Нацполіції.

До цього призначення Нєбитов був заступником начальника поліції Київської області. Після того, як очільник регіонального управління Дмитро Ценов написав рапорт про відставку, саме Нєбитов тимчасово очолював управління.

Приводом для відставки Ценова стало вбивство 5-річного Кирила Тлявова у Переяслав-Хмельницькому, до якого причетні декілька поліцейських. Проте у відставку Ценов не пішов — його перевели на Донбас, де він очолив поліцейські сили операції Об’єднаних сил.

Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські Іван Приходько та Володимир Петровець напідпитку в позаробочий час стріляли з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, неподалік від місця, де гуляв 5-річний Кирило Тлявов. Хлопчика поранили в голову і 3 червня він помер у київській лікарні.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями «хуліганство» і« завдання тяжких тілесних ушкоджень» (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю «умисне вбивство».

Слідство також перевіряє версію, що вистрелити міг син поліцейського.

Адвокат родини хлопчика заявив, що ДБР «прикриває злочини поліцейських».

Після вбивства хлопчика по Україні провели перевірку: відсторонили 10 начальників відділів поліції.

Поділитись: