Світ

Ударна група ВМС США на чолі з авіаносцем Harry Truman вирушила у бік Сирії

11 квітня, 2018 02:05
Світ/Ударна група ВМС США на чолі з авіаносцем Harry Truman вирушила у бік Сирії
Зберегти
Вигляд
Американський авіаносець Harry Truman в супроводі ракетного крейсера Normandy, ракетних есмінців Arleigh Burke, Bulkeley, Forrest Sherman і Farragut висувається з пункту постійної дислокації в штаті Віргінія в Середземне море.

Американський авіаносець Harry Truman в супроводі ракетного крейсера Normandy, ракетних есмінців Arleigh Burke, Bulkeley, Forrest Sherman і Farragut висувається з пункту постійної дислокації в штаті Віргінія в Середземне море.

Про це повідомляє Stars & Stripes. 

Як повідомили виданню в командуванні ВМС США ударна група прямує до берегів Сирії. 

В Середземному морі до неї приєднаються есмінці Jason Dunham та The Sullivans.

Також зазначається, що на певному етапі до ударної групи приєднається німецький фрегат Hessen.

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що в найближчі дні прийме рішення про те, чи проводити військові удари по сирійських об'єктах хімічної зброї. 

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН відхилила російський варіантрезолюції щодо хімічних атак у Сирії.

Раніше Росія заблокувала в Раді Безпеки ООН проект резолюції США про створення нового механізму розслідування хімічних атак в Сирії.

8 квітня здійснена хіматака на контрольоване повстанцями місто Дума у Східній Гуті, в наслідок якої загинуло щонайменше 70 осіб.

Постійні представники Франції та Великої Британії при ООН Франсуа Делатр і Карен Пірс на екстреному засіданні Ради безпеки заявили про відповідальність Росії та Ірану за останню хімічну атаку в сирійському місті Дума.

Раніше постійна представниця США в ООН Ніккі Гейлі заявила, що «на руках російського режиму є кров сирійських дітей».

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп заявив що ухвалить рішення протягом доби про те, чи застосувати військову силу проти влади Сирії у зв'язку із застосуванням хімічної зброї в місті Дума.

Раніше Трамп назвав президента Сирії Башара Асада «твариною», коментуючи хімічну атаку в Сирії.

9 квітня Організація із заборони хімічної зброї розпочала розслідування атаки в Сирії.

10 квітня уряд Сирії запропонував Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) направити команду спостерігачів для розслідування обвинувачень у проведенні хімічної атаки в місті Дума.

Пов`язані новини