Україна готова надати суду в Італії всі наявні документи у справі затриманого українського нацгвардійця Віталія Марківа, якого підозрюють у вбивстві в 2014 році на Донбасі італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі

Україна готова надати суду в Італії всі наявні документи у справі затриманого українського нацгвардійця Віталія Марківа, якого підозрюють у вбивстві в 2014 році на Донбасі італійського фотокореспондента Андреа Роккеллі.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Аваков зустрівся з послом Італії в Україні Давидом Ла Чечілія.

«Ми стверджуємо, що наш боєць не міг бути причетний до загибелі громадянина Італії, фоторепортера Андреа Роккеллі. Ми готові надати суду всі наявні документи у цій справі і забезпечити участь в засіданні свідків з боку України», — написав Аваков у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кілер» чи доброволець: чому українця Марківа звинувачують у вбивстві італійського фотокора.

Нагадаємо, 1 липня в ГПУ повідомили, що в Італії за підозрою у причетності до вбивства у 2014 році на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа.

Пізніше повідомлялось, що затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

У зв'язку із затриманням Генеральне консульство Украни в Мілані звернулося до суду міста Павіа з клопотанням надати інформацію про підстави та обставини затримання Марківа.

ДИВІТЬСЯ: У Лондоні під посольством Італії відбулась акція на підтримку нацгвардійця Марківа.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: