УКРАЇНА

Україна може обміняти в Білорусі журналіста Шаройка — «Белорусский партизан»

26 березня, 2018 15:17
УКРАЇНА/Україна може обміняти в Білорусі журналіста Шаройка — «Белорусский партизан»
Зберегти
Вигляд
В Україну може повернутися журналіст «Національного радіо» Павло Шаройко, якого затримали в Білорусі за підозрою у шпигунстві у листопаді 2017 року.

В Україну може повернутися журналіст «Національного радіо» Павло Шаройко, якого затримали в Білорусі за підозрою у шпигунстві у листопаді 2017 року.

Про це повідомляє видання «Белорусский партизан» з посиланням на «колег у Києві».

Зазначається, що «високопоставлені представники Білорусі та України» досягли домовленності щодо передачі, а також вже готові документи з підписом білоруського президента Олександра Лукашенка.

Крім того повідомляється, що звільнення планується здійснити шляхом обміну Шаройка на громадянина Білорусі Юрія Політика, якого підозрюють у шпигунстві в Україні.

17 листопада очільник НСТУ Зураб Аласанія повідомив про затримання  кореспондента «UA: Українське Радіо» Павла  Шаройка у Білорусі за підозрою у «шпигунстві». Згодом виявилося, що Шаройка затримали ще 25 жовтня. 

Україна направила ноту Білорусі через затримання журналіста. Також затриманого у Білорусі журналіста Шаройка відвідав консул.

20 листопада у КДБ Білорусі заявили, що затримали українського журналіста Павла Шаройка через нібито шпигунство. У країні також заявили, що Шаройко нібито визнав, що є «співробітником військової розвідки під прикриттям та має військове звання полковника».

ЧИТАЙТЕ: Посол України в Мінську: Не вірю, що Шаройко міг завдати шкоди Білорусі.

Пов`язані новини