Українська короткометражка «Дякую» перемогла у номінації «найкращий монтаж» на міжнародному фестивалі Short to the point у Румунії.

Українська короткометражка «Дякую» перемогла у номінації «найкращий монтаж» на міжнародному фестивалі Short to the point у Румунії.

Про це повідомляє прес-служба Мінінформполітики. 

«Перемога стрічки «Дякую» - це ще один невеличкий крок, який доводить, що Україна цікава світові», - зазначив міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Також міністр припустив, що «стрічка «Дякую», це лише початок у великій кампанії промоції України у світі».

Сюжет короткометражки показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення Мінінформполітики. 

За словами радниці міністра Марини Соботюк, кінострічка пройшла офіційний відбір на міжнародні фестивалі Tokyo Lift-Off Film Festival  2018 та International Tourism Film Festival «Tourfilm Riga». Загалом фільм подано на 100 фестивалів по всьому світу.

У структурі кінотеатру «Жовтень» запрацював підрозділ для розповсюдження і популяризації українського кіно «Жовтень»-прокат».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Людина і мавпа» як в Японії знайшли український науково-популярний фільм.

У 2017 році за підтримки Держкіно завершено виробництво 47 фільмів, з них 17 повнометражних ігрових. Загалом на виробництво фільмів з бюджету виділили 488 600 мільйонів гривень.

Поділитись: