УКРАЇНА

Українське держпідприємство вперше впровадить блокчейн-технологію в електронних торгах

8 червня, 2017 16:05
УКРАЇНА/Українське держпідприємство вперше впровадить блокчейн-технологію в електронних торгах
Зберегти
Вигляд
У четвер, 8 червня, Державне підприємство Міністерства юстиції «СЕТАМ», Держагентство з питань електронного урядування та компанія BitFury Group підписали меморандум про співпрацю у впровадженні інноваційної децентралізованої технології Blockchain.

У четвер, 8 червня, Державне підприємство Міністерства юстиції «СЕТАМ», Держагентство з питань електронного урядування та компанія BitFury Group підписали меморандум про співпрацю у впровадженні технології Blockchain.

Про це Громадському повідомили у прес-службі «СЕТАМ».

Після підписання меморандуму держпідприємство першим в Україні почне використовувати у своїй роботі систему захисту й зберігання баз даних Blockchain.

Генеральний директор «СЕТАМ» Віктор Вишньов зазначив, що першим кроком буде переведення на Blockchain частини підприємства,Є яка відповідає саме за прийняття ставок від наших гравців.

«Перейшовши на технологію блокчейн ми зможемо гарантувати, з технологічної точки зору, абсолютну чесність даних, які приймаються системою», — зазначив він.

Комерційний директор BitFury Group Георгій Гівішвілі повідомив, що Україна у списку країн, які будуть використовувати технологію блокчейн не тільки для аукціонів, а і для інших операцій.

Блокчейн — технологія безпечного зберігання даних, яка використовує розподілену мережу комп'ютерів. Є основою криптовалюти (біткоіни і т.п.), але може бути використана в будь-яких сферах діяльності, де потрібно зберігання даних з високим ступенем безпеки і довіри.

Використання блокчейну забезпечує можливість функціонування систем без посередників, що дозволяє підвищити швидкість транзакцій, суттєво зменшити витрати та запобігти корупції.

Нагадаємо, у квітні Державне агентство з питань електронного уряду України і компанія BitFury підписали меморандум про співпрацю в області блокчейн-технологій.

Державне підприємство «СЕТАМ» підпорядковується Міністерству юстиції України і являє собою систему електронних торгів арештованим майном.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини