Укрзалізниця планує задіяти нові локомотиви, придбані у американської компанії General Electric, на маршрутах у південному напрямку, зокрема до Мелітополя, Маріуполя та Миколаєва.

Укрзалізниця планує задіяти нові локомотиви, придбані у американської компанії General Electric, на маршрутах у південному напрямку, зокрема до Мелітополя, Маріуполя та Миколаєва.

Про це повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов під час брифінгу, передає прес-служба компанії.

«Матимемо перші локомотиви GE до піку перевезень, загалом розраховуємо реалізувати частину проекту щодо постачання 30 локомотивів до кінця року. Ці тепловози задіємо для перевезень у південному напрямку: до Мелітополя, Миколаєва, Маріуполя», — зазначив Кравцов.

Він також підкреслив, що через те, що час на обслуговування нових локомотивів буде набагато меншим, використання 30 локомотивів General Electric дозволить замінити близько 40 старих локомотивів та задіяти їх на інших напрямках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїдуть локомотиви General Electric і чи подорожчає проїзд — інтерв’ю з керівником Укрзалізниці

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

Також зазначалось, що Укрзалізниця планує списати близько 40% парку локомотивів через їх непридаьність.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric.

До кінця 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартувало на початку 2018 року в США. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Поділитись: