У громадському русі «Український вибір», головою якого є екс-депутат, кум президента РФ Віктор Медведчук, розцінюють як провокацію спробу генпрокурора Юрія Луценка пов'язати справу депутатки Надії Савченко з цією організацією.

У громадському русі «Український вибір», головою якого є екс-депутат, кум президента РФ Віктор Медведчук, розцінюють як провокацію спробу генпрокурора Юрія Луценка пов'язати справу депутатки Надії Савченко з цією організацією.

Про це йдеться у заяві «Українського вибору».

У русі стверджують, що заяви глави ГПУ є маніпулятивними і свідчать про те, що в Україні нібито реалізується сценарій «партії війни».

«Влада дозволяє собі не тільки влаштовувати політичні шоу — своєрідне полювання на відьом і боротьбу з неугодними, але і тиснути на органи слідства», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, 22 березня, представляючи у Верховній Раді підозру депутатці Савченко, генпрокурор Луценко заявив:

«СБУ і військова прокуратура мають головне завдання — встановити того ляльковода, який заряджає листівками, грошима, мінами, гранатами проти Української держави. Тому сьогодні тільки початок процесу, а не кінець. Ми здогадуємося, хто цей ляльковод, тому що чуємо тут гасла так званого «Українського вибору» (головою «Українського вибору» є Віктор Медвечук, — ред.) Автор цього поки що захований за лаштунками».

Луценко також заявив, що зробить все, щоб «не просто назвати прізвище, а оголосити про порушення кримінальної справи і притягнення до відповідальності головного ворога України».

В «Українському виборі» розцінили такі заяви як «тиск», метою якого є дискредитувати, усунути рух, «який згуртував навколо себе мільйони українців».

22 березня Верховна Рада дала дозвіл на затримання та арешт депутатки Савченко. Генпрокурор Луценко оголосив підозру Савченко

Перед цим Луценко показав у сесійній залі парламенту фільм нібито з доказами того, як Савченко вивозила зброю з окупованих територій для теракту у Києві.

Народній депутатці Надії Савченко закидають спробу повалення конституційного ладу, посягання на життя президента України, підготовку терористичного акту, сприяння діяльності терористичної організації та незаконне володіння зброєю. Усе це тягне на довічне ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Бабах»: у чому підозрюють Надію Савченко

За версією ГПУ, екс-переговорник щодо звільнення заручників Донбасі Володимир Рубан дав гроші Савченко на підготовку теракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про затриманого переговорника Рубана.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile