Після теракту в афганському Кабулі деякі українці повернулися у готель Intercontinental, в якому стався напад.

Після теракту в афганському Кабулі деякі українці повернулися у готель Intercontinental, в якому стався напад.

Про це повідомив міністр закордонних справ України, передає кореспондент Громадського.

«З самого початку, одразу ж після теракту, всі українці в Кабулі були евакуйовані на військову базу. Після того як ми отримали чітке запевнення афганської влади й наших союзників щодо відновлення безпеки в місті, деякі українці повернулися в готель Intercontinental. Точної кількості, на жаль, розголошувати не можу», — сказав він.

Міністр додав, що українці самі захотіли повернутися в готель. За словами Клімкіна, якщо будуть українські громадяни, які захочуть виїхати з Кабула — МЗС допоможе в організації дороги додому.

«Якщо наша консульська команда буде мати 100% підтвердження про більше жертв — одразу повідомимо. На жаль, поки маємо такі підозри», — заявив Клімкін.

Глава МЗС додав, що наразі триває робота з передачі тіл в Україну.

«Працюємо над тим, щоб якнайшвидше доставити тіла до Києва, але є деякі перешкоди на рівні афганських законів. Через декілька годин щодо цього буде більше інформації», — додав міністр.

Нагадаємо, що 20 січня у столиці Афганістану Кабулі щонайменше четверо озброєних чоловіків напали на готель Intercontinental.

Місцеві правоохоронні органи повідомили, що загиблими вважаються 18 людей, 14 з яких іноземці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Унаслідок атаки бойовиків Талібану в Кабулі загинули українці: що відомо

Британське медіа ВВС заявило з посиланням на місцеву поліцію, що в Кабулі внаслідок атаки на готель загинуло дев’ять громадян України. У той же час міністр закордонних справ України Павло Клімкін спочатку  повідомив про шістьох жертв атаки. Зранку 22 січня вже поінформувало про сьомого загиблого.

Також стало відомо, що внаслідок атаки бойовиків на готель загинули двоє пілотів української приватної авіакомпанії «Українські крила».

Поділитись: