Уряд ухвалив рішення до 1 червня заборонити експорт етилового спирту з території України.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Він зазначив, що на підприємствах, які виробляють спирт, встановлять пости контролю.

«Пости контролю на виїздах з підприємств, які виробляють етиловий спирт, мають забезпечити контроль куди та кому відвантажується спирт», — йдеться в повідомленні.

19 березня стало відомо, що через підвищений попит на спирт в Україні, Укрспирт ухвалив рішення призупинити його експорт за кордон. До коли ввели обмеження, тоді не повідомили.

Також держпідприємство Укрспирт запустило в роботу ще 4 заводи через підвищений попит на медичний спирт, спричинений поширенням коронавірусу.

В Україні за останніми даними офіційно підтверджено 73 випадки інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (5), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Раніше hromadske розповідало, як самотужки виготовити антисептик, який через пандемію коронавірусу став дефіцитом. Рецептом поділилася Всесвітня організація охорони здоров’я.

Поділитись: