Економіка

Україна отримала майже 350 млн євро кредиту під гарантію Світового банку

Мінфін
Економіка/Україна отримала майже 350 млн євро кредиту під гарантію Світового банку
Зберегти
Вигляд
До українського бюджету зарахували 349,3 мільйони євро кредиту Deutsche Bank , отриманого під гарантію Міжнародного банку реконструкції та розвитку (що входить до групи Світового банку).

Про це повідомляють у Міністерстві фінансів.

«Deutsche Bank надав кредит у розмірі 349.3 млн євро у формі двох траншів: траншу A у розмірі 53.2 млн євро з терміном погашення 4 роки та траншу B у розмірі 296.1 млн євро з терміном погашення 10 років та пільговим періодом 4,5 років», — повідомляють у Мінфіні.

Там зазначають, що для отримання цього кредиту використали надані Світовим банком гарантії на суму 375 мільйонів доларів. Загальна сума кредитних гарантій наданих Україні складає 750 мільйонів доларів.

Нагадаємо, що 18 грудня Світовий банк надав Україні кредитні гарантії на 750 мільйонів доларів. Мінфін повідомляв, що планує використати гарантії для залучення кредиту двома траншами: на 400 мільйонів доларів та 600 мільйонів доларів. При цьому, перший транш планували брати кредитом у євро.

21 грудня МВФ перерахував Україні перший транш кредиту на 1,4 мільярда доларів. Кошти перерахували до міжнародних резервів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Корупція, зростання цін і дефіцит бюджету: з чим доведеться боротися Україні, щоб отримати $4 мільярди від МВФ

Пов`язані новини