Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Узбекистану Абдуллою Аріповим, в рамках якої домовились відновити роботу міждержавної комісії з питань співробітництва та вирішити торговельні суперечки.

«Одним з важливих інструментів налагодження кращого торговельно-економічного діалогу між Україною та Узбекистаном є відновлення роботи спільної українсько-узбецької комісії всебічного співробітництва та якнайшвидше проведення чергового восьмого засідання комісії для спільного обговорення перспектив взаємовигідної співпраці між нашими країнами», — повідомив Кубів, передає прес-служба Мінекономіки.

Нагадаємо, 3 жовтня Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розпочала антисубсидійне розслідування щодо імпорту в Україну легкових автомобілів з Узбекистану.

Раніше повідомлялось, що у відповідь на розслідування щодо імпорту узбецьких автомобілів в Україну, Узбекистан припинив купувати український цукор та пригрозив обмежити імпорт української кондитерської продукції.

3 грудня Мінекономіки припинило розслідування проти автомобілів з Узбекистану.

Поділитись: