Життя / Соціальний захист

Україна укладе угоду про регулювання трудової міграції з Болгарією

Кабмін
Життя/Соціальний захист/Україна укладе угоду про регулювання трудової міграції з Болгарією
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України оголосив про початок переговорів щодо укладання угоди з урядом Болгарії, яка регулюватиме діяльність українських трудових мігрантів у цій країні.

Зазначається, що угода має забезпечити захист соціально-трудових прав українців, що працюють у Болгарії, а також громадян Болгарії, що працюють в Україні.

На засіданні уряду 17 жовтня ухвалили рішення про створення української делегації для участі у переговорах про підготовку угоди. Її остаточне затвердження завершиться після підписання угоди та її ратифікації (голосування) у Верховній Раді.

Раніше в уряді повідомляли, що хочуть співпрацювати з іншими країнами з метою повернення українських трудових мігрантів в Україну.

Зазначимо, що напередодні міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що трудова міграція з України припиниться, коли середня зарплата в країни зросте до 15 тисяч гривень.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що щороку з України виїжджає близько 1 мільйона громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Пов`язані новини