УКРАЇНА

Уряд співпрацюватиме з іншими країнами з метою повернення українських мігрантів

3 жовтня, 2018 15:37
УКРАЇНА/Уряд співпрацюватиме з іншими країнами з метою повернення українських мігрантів
Зберегти
Вигляд
Міністерство соціальної політики України повідомило, що співпрацюватиме з урядами країн, до яких найбільше виїжджають українські заробітчани, для забезпечення їхнього соціального та правового захисту.

Міністерство соціальної політики України повідомило, що співпрацюватиме з урядами країн, до яких найбільше виїжджають українські заробітчани, для забезпечення їхнього соціального та правового захисту.

Про це повідомила заступниця міністра соціальної політики Ольга Крентовська під час зустрічі з польськими журналістами, передає «Урядовий кур’єр».

Крім цього, за її словами, стратегічною метою Мінсоцполітики є повернення українських громадян, що працюють закордоном, назад в Україну.

«Разом із цим стратегічним завданням щодо повернення українських мігрантів ми ставимо за мету співробітництво з урядами країн, у які виїжджають у пошуках роботи українці, для забезпечення їхнього соціального та правового захисту», —  розповіла Ольга Крентовська.

На думку заступниці міністра соцполітики, головною причиною виїзду українців закордон є низький рівень оплати праці в Україні.

«Тому Уряд проводить активну роботу в цьому напрямку, приймаючи важливі рішення щодо стрімкого підвищення заробітних плат, у тому числі рівня мінімальної зарплати», — зазначила чиновниця.

Зазначимо, що напередодні міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що трудова міграція з України припиниться, коли середня зарплата в країни зросте до 15 тисяч гривень.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомляв, що щороку з України виїжджає близько 1 мільйона громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Дефолт або гроші Китаю: чому Україні загрожує криза і що з цим робити

Раніше стало відомо, що близько 200 тисяч українців отримали «карту поляка», яка дає пільгові умови для отримання польського громадянства.

Крім цього, повідомлялось, що у Польщі постійно проживає близько 2 мільйонів українців, понад 300 тисяч — платять внески до фонду соціального страхування у Польщі.

Також повідомлялось, що у 2017 році українські заробітчани перерахували з Польщі суму, еквівалентну 4% ВВП України

Пов`язані новини