Війна / Донбас

Україна в Мінську запропонувала змінити склад політичної підгрупи — Геращенко

Ірина Геращенко
Війна/Донбас/Україна в Мінську запропонувала змінити склад політичної підгрупи — Геращенко
Зберегти
Вигляд
Українська сторона на засіданні Тристоронньої контактної групи та робочих груп у Мінську запропонувала переформатувати політичну підгрупу.

Про це повідомила представниця України в гуманітарній підгупі ТКС Ірина Геращенко з посиланням на новопризначеного представника України Євгена Марчука.

Вона зазначила, що йдеться про саморозпуску так званих інституцій на окупованих територіях.

«Україна запропонувала переформатувати політичну групу і почати це переформання із самооозпуску всіх так званих інституцій і «установ республік» в ОРДЛО. Україна також ініціювала розведення військової техніки по Ст. Луганській на 26 листопада у разі виконання безпекових передумов і дотримання режиму тиші», — написала Геращенко.

Вона також зазначила, що українська сторона готова помилувати причетних до злочинів проти територіальної цілісності України заради звільнення заручників окупованого Донбасу.

Нагадаємо, 22 листопада президент Петро Порошенко призначив екс-прем'єра та колишнього міністра оборони Євгена Марчука представником України в Тристоронній контактній групі в Мінську з питань врегулювання ситуації на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Поміняли Кучму на Марчука: влада вважає, що підсилила позиції України в Мінську

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кажуть, Росія буде пробивати коридор на Крим. Вже не проб`є» — Євген Марчук

У засіданнях Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі участь беруть Україна, Росія та ОБСЄ, яка займає нейтральну позицію. Метою ТКГ є мирне врегулювання збройного конфлікту на Донбасі. Учасники групи регулярно зустрічаються у Мінську.

Пов`язані новини