Оргкомітет Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) змінив правила відбору на дитяче «Євробачення»: у пісенному конкурсі заборонено брати участь виконавцям, які виступали у Російській Федерації із початку 2014 року.

Про це повідомляється в Instagram організаторів.

У положенні про відбір на конкурс з'явився пункт, згідно з яким за концерти на території країни-агресора учасника можуть виключити на будь-якому етапі, зокрема, скасувати вже отримані результати відбору, якщо він приховав факт виступу.

Фінал дитячого «Євробачення» пройде в польському Глівіце 24 листопада.

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України 27 лютого ухвалила рішення, згідно з яким Україна не братиме участі в пісенному конкурсі Євробачення у 2019 році.

У НСТУ вказали, що після відмови MARUV як переможниці нацвідбору був альтернативний варіант — Суспільне могло обрати будь-якого виконавця не з-поміж учасників відбору. Утім вирішили запропонувати учасникам, які посіли друге та третє місця.

Freedom Jazz та Kazka відмовилися від участі в Євробаченні-2019. А гурт, який посів 4 місце — Brunettes Shoot Blondes, заявив, що не поїде, якщо їм запропонують. Після інциденту в уряді запропонували змінити правила відбору на Євробачення.

Поділитись: