Економічних наслідків від запровадження карантину в Україні побоюється більше громадян, аніж коронавірусу, для недопущення розповсюдження якого запровадили карантин.

Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 27-30 березня.

Так, за даними опитування, 43% українців побоюється економічних наслідків коронавірусу більше, ніж самого коронавірусу, 34% опитаних більше побоюються епідемії коронавірусу.

14% опитаних повідомили, що не побоюються ані коронавірусу, ані економічних наслідків карантину та вважають, що ситуація в Україні та світі нормалізується протягом 1-2 місяців.

Близько 21% відсотка українців після запровадження карантину відчули складнощі з роботою: вони пішли у неоплачувані відпустки, звільнилися чи перестали отримувати зарплату.

Опитування КМІС проводили шляхом телефонних інтерв’ю (методом САТІ). В опитуванні взяло участь 1500 українців, старших 18 років, які репрезентують регіональну, статеву та соціальну структуру населення України. Похибка вибірки з імовірністю 0,95 не перевищує 3%.

Напередодні група «Рейтинг» повідомляла, що близько 60% українців вистачить заощаджень лише на менш ніж 1 місяць, у разі, якщо вони втратять джерело доходу, а роботу втратило 4% українців, які її мали.

Поділитись: