Серед політиків українці найбільше довіряють Володимиру Зеленському, Дмитру Разумкову та Андрію Богдану. Водночас, лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук має негативний баланс довіри.

Про це свідчить опитування фонду «Демократичні ініціативи», проведене з 8 по 20 серпня на замовлення міжнародного фонду «Відродження», похибка складає 2,3%.

Так, Зеленський має довіру 70% громадян України ― це найвищий результат за усі часи серед усіх українських президентів. Позитивний баланс довіри-недовіри мають і лідери його команди ― Дмитро Разумков (+25%) та Андрій Богдан (+5%).

Лідери інших політичних сил, представлених у Верховній Раді, мають негативний баланс довіри-недовіри: Святослав Вакарчук (–25%), Юрій Бойко (–37%), Юлія Тимошенко (–63%), Петро Порошенко (–72%). 

Водночас значна частина громадян не має визначеного ставлення до Дмитра Разумкова (22% його не знає і ще 22% не дали певної відповіді) та до Андрія Богдана (28% його не знають і 27% не дали певної відповіді).  

Нагадаємо, Богдана не було ні на офіційній Ході гідності з нагоди Дня Незалежності, ні на урочистому прийомі в Маріїнському палаці в центрі Києва. Згодом він прокоментував свою відсутність, зазначивши, що у вільний від роботи час, «куди хоче, туди іде».

Поділитись: