Українські громадяни, які наразі перебувають в Італії, не просили у Генерального консульства сприяти їх евакуації додому через поширення в країні коронавірусу COVID-19.

Про це «Радіо Свободі» розповів консул України в Мілані Роман Горяйнов.

За його словами, українці в Італії «зберігають спокій та не панікують».

«Від п’ятниці (21 лютого) жодного звернення про евакуацію не надходило. Люди лише цікавляться, коли відновиться прийоми громадян», — сказав він.

Дипломат радить землякам дотримуватися рекомендацій місцевих санітарних органів та відстежувати поради Міністерства закордонних справ України тим, хто планує відвідати Італію найближчим часом.

Посол України в Римі Євген Перелигін рекомендує українцям за можливості відкласти подорожі до північних областей півострова, де зафіксували поширення вірусу.

«Італійська влада інформує нас про вжиті заходи безпеки для лімітації розповсюдження вірусу. Можливе збільшення блокпостів і зон карантину. Італійці працюють над залученням досвіду європейських фахівців, ЄС та Всесвітньої організації з охорони здоров’я. Головне завдання – не допустити поширення вірусу», — розповів він.

За останніми даними, кількість померлих в Італії від хвороб, викликаних новим коронавірусом, збільшилася до 11.

Загалом кількість інфікованих китайським коронавірусом у світі зросла до 81 002. Більшість випадків інфікування, 78 064, зафіксували на материковому Китаї.

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус.

Поділитись: