«Промінвестбанк», дочірній банк російського державного «Внешекономбанку», призупиняє обслуговування фізичних осіб в України тобто громадян. Зокрема, банк припинить обслуговувати картки MasterCard.

Про це повідомляють у прес-службі банку.

«Повідомляємо, що з 1 грудня 2019 року припиняється обслуговування платіжних карток міжнародної платіжної системи MasterCard», — йдеться у повідомленні «Промінвестбанку».

У банку уточнюють, що продовжать обслуговувати рахунки своїх клієнтів, одна операції саме з картками MasterCard з 1 грудня обслуговуватися не будуть.

За даними агентства «Інтерфакс-Україна», такі рішення банку надалі означатимуть припинення роботи банку з фізичними особами.

«Банк змінює свою стратегію: ми поступово припиняємо роботу з фізичними особами», повідомили у прес-службі російського банку у відповідь на запит «Інтерфакс-Україна».

1 серпня у «Внешекономбанку» повідомили, що домоглися призупинки продажу акцій своєї української «дочки».

Раніше про намір купити «дочку» російського держбанку в Україні повідомили 3 компанії.

19 липня на фондовій біржі «ПФТС» виставили на продаж 99,7% «дочки» російського державного банку «Внешекономбанк» «Промінвестбанк». Акції планували продати через аукціон за 532,1 мільйона гривень.

10 червня «Промінвестбанк» подав на Україну до Стокгольмського арбітражу. Загальна вартість позову складає «сотні мільйонів доларів».

Нагадаємо, що Третейський суд у Гаазі зобов'язав Російську Федерацію відшкодувати низці українських компаній збитки за анексію Криму. Зокрема, мова йшла про суму у 159 мільйонів доларів. Росію визнали відповідальною за порушення прав українських інвесторів, починаючи з 21 березня 2014 року, коли Володимир Путін підписав указ про анексію Криму. Позов проти Росії подавали 18 українських компаній, а також одна фізична особа.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile