Зустріч делегації партії «Опозиційна платформа — За життя» з депутатами Держдуми Росії, 10 березня 2020 року
Фото:

«Опозиційна платформа — За життя»

Депутати Верховної Ради України від фракції «Опозиційна платформа — За життя», зокрема, Віктор Медведчук та Вадим Рабінович, приїхали в Москву і були присутні на засіданні Державної думи Росії. Українські депутати взяли участь в засіданні Держдуми вперше за 6 років. 

Про це повідомив голова Держдуми В'ячеслав Володін, пише «Интерфакс».

«Привітаємо, колеги, це перша (з 2014 року — ред.) делегація», — заявив Володін.  

У Facebook політсила поширила брифінг за результатами зустрічі з депутатами Держдуми.

«Ми знайдемо місце, де зустрічатися з російською делегацією, доки, на жаль, стосунки з Росією і можливі зустрічі з російською делегацією залишаються в Україні», — заявив Медведчук.

Голова Держдуми пояснив, що українські колеги приїхали до російського парламенту для створення робочої групи парламентаріїв країн «нормандської четвірки». Наразі там формують міжфракційне депутатське об'єднання — «Міжпарламентський діалог заради миру. Україна, Росія, Німеччина, Франція».

«У рамках парламентського виміру нам необхідно зробити все можливе, щоб світ прийшов на українську землю, щоб законодавчо забезпечити вирішення глав держав «нормандської четвірки» і щоб були виконані Мінські угоди», — заявив Володін.

Як повідомляється, депутати Держдуми стоячи привітали українських депутатів.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що дав президенту РФ Володимиру Путіну рік на завершення війни на Донбасі, інакше він вийде з Мінських домовленостей.

9 грудня у Парижі відбулася зустріч лідерів «нормандської четвірки» щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Тоді домовились провести наступну зустріч до квітня 2020 року.

Поділитись: