Культура / Музика

Український гурт записав пісню на роялі, в який вбудували 20 різних інструментів

Культура/Музика/Український гурт записав пісню на роялі, в який вбудували 20 різних інструментів
Зберегти
Вигляд
lead
Український гурт «Brunettes Shoot Blondes» записав пісню, в якій використав рояль зі вбудованими в нього 20 різними інструментами. З цією композицією під назвою «Houston» музиканти виступлять на національному відборі Євробачення-2019.

«Ідею вигадав я, команда підтримала. Разом нам вдалося втілити цю божевільну концепцію. Придумали інструмент самі, але далі потрібна була допомога. Для розв'язання технічних питань ми запрошували інженерів і фахівців на кожну задачу», — розповів Громадському співзасновник гурту, соліст Андрій Ковальов.

На створення такого роялю витратили близько 3 років. У ньому все механічне: в центрі інструмента залишили кілька октав, а інші клавіші перебудували так, аби вони відповідали за гру додаткових інструментів.

Щоб грали дудки чи оберталися колеса, які імітують смички скрипок, — потрібно обертати ногами платформу. Загалом у рояль вмонтували 20 різних інструментів, включно зі скрипкою, віолончеллю, барабаном, африканською калімбою та різними елементами перкусії.

«Інструмент — основний елемент нашого номера, на відборі ви його точно побачите. Тим більше досвід Меловіна показав, що з кожним роялем на сцені збільшується шанс на перемогу», — сказав Ковальов.

Напередодні гурт KAZKA презентував пісню для участі у відборі Євробачення-2019.

До півфіналу Національного відбору на Євробачення-2019 потрапили 16 виконавців: Braii, Freedom jazz, KAZKA, YUKO, The Hypnotunez, LAUD, Brunettes Shoot Blondes, VERA KEKELIA, ЦеШо, Ivan NAVI, ANNA MARIA, BAHROMA, LETAY, КiRA MAZUR, KHAYAT і співачка MARUV (замість співачки TAYANNA, яка відмовилася від участі).

Нагадаємо, у вересні Ізраїль остаточно обрав місто-переможця, яке прийматиме 64-е Євробачення — ним стане Тель-Авів. Спочатку влада Ізраїлю заявила, що проводитиме Євробачення в Єрусалимі.

Перемогу у фіналі Євробачення-2018 здобула представниця Ізраїлю Netta.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Netta: що варто знати про переможницю Євробачення-2018?

Пов`язані новини