Незаконно засуджений в анексованому Криму український активіст Володимир Балух скаржиться на біль у голові та грудях.

Про це заявила адвокат політв’язня Ольга Дінзе після відвідин Балуха 10 червня, повідомляють «Крим.Реалії».

«Вчора вдалося його відвідати в навчально-профілактичному закладі. Почуває він себе трохи краще, спали набряки. Але особливого лікування, як і діагнозу, досі йому не поставили. Йому дають серцеві ліки і заспокійливе. Більше жодних ліків не дають. Він скаржиться виключно на головний біль і зліва у грудях», —  розповіла адвокат.

За її словами, Балух у російській колонії принципово не їсть.

«Йому прийшла нарешті посилка, яку відправили ще до його поміщення в ШІЗО. Частина продуктів прострочена, але йому достатньо. Їжа поки є. Він принципово не харчується в колонії», — повідомила Дінзе.

Раніше Балуха після кількох місяців утримання в штрафному ізоляторі колонії перевели до тюремної лікарні, де він пройшов медичне обстеження.

Балух написав листа зі штрафного ізолятора в колонії у Тверській області. Він розповів, що до нього не пускають консула України, бо вважають громадянином РФ.

Тоді Дінзе повідомила, що стан політв’язня значно погіршився. Його вже в третій раз відправили до ШІЗО.

Також підконтрольний окупаційній владі Верховний суд Криму ухвалив рішення, яке продовжує час перебування в колоніїукраїнського політв'язня Володимира Балуха.

Нагадаємо:

У серпні 2017 року в анексованому Криму Балуха засудили до 3,5 років ув’язнення. Його звинуватили у «зберіганні боєприпасів». На початку жовтня 2017 року суд скасував вирокукраїнцеві та призначив новий розгляд справи. За його підсумками у січні 2018 року суд в анексованому Криму засудив Балуха до 3 років 7 місяців колонії-поселення та штрафу в 10 тисяч рублів.

Поділитись: