Життя

Українського політв'язня Сущенка етапували у колонію Кіровської області

Юлія Сущенко
Життя/Українського політв'язня Сущенка етапували у колонію Кіровської області
Зберегти
Вигляд
Українського політв'язня Романа Сущенка етапували у виправну колонію №11 по Кіровській області (м Кірово-Чепецьк, с. Утробіно).

Цю інформацію повідомили українському посольству у Москві, повідомила дочка політв'язня Юлія Сущенко. Це підтвердив адвокат Марк Фейгін.

Рівно місяць тому Сущенка вивезли із СІЗО «Лефортово». Після цього про його місцезнаходження нічого не було відомо.

Раніше родина політв’язня Сущенка отримала від нього листа, тоді не було відомо, куди його етапували. Після вивезення він близько 10 днів перебував у збірному пункті в’язниці «Матросская тишина» в Москві.

Роман Сущенко, засуджений в Росії за шпигунство до 12 років ув'язнення, став лауреатом премії за захист свободи слова імені Ігоря Лубченка від Національної спілки журналістів України.

4 червня суд у Москві визнав винним у «шпигунстві» і засудив до 12 років колонії суворого режиму українського журналіста Романа Сущенка. Засуджений Сущенко в останньому слові не визнав провини та просив звільнення.

12 вересня захисник Марк Фейгін повідомив, що Роман Сущенко готовий просити про помилування.

8 жовтня українського політв’язня Романа Сущенка етапували з СІЗО Москви до місця відбування покарання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не вірю, що мій батько шпигун», — інтерв’ю з дочкою політв'язня Романа Сущенка.

Нагадаємо, кореспондент українського інформагентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко був затриманий у Москві у вересні 2016 року, коли приїхав до Росії відвідати родичів. У жовтні того року ФСБ РФ висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Перша леді Франції передала слова підтримки дружині політв'язня Сущенка.

Пов`язані новини