Державний експортно-імпортний банк України (Укрексімбанк) оголосив конкурс на посаду глави правління банку.

Про це повідомляє Міністерство фінансів.

Рішення про проведення відбору Наглядова рада ухвалила ще 15 листопада, тобто до затримання чинного глави правління Олександра Гриценка 16 листопада.

Приймати документи будуть до 2 грудня 2019 року. 3 грудня комітет з питань призначень Наглядової ради банку спільно з компанією з добору персоналу відбере до 10 учасників конкурсу, яких допустять до наступного етапу.

4 — 6 грудня комітет з питань призначень наглядової ради банку спільно з компанією з підбору персоналу проведе співбесіду з відібраними кандидатами, з яких рекомендує трьох осіб для проходження фінального етапу відбору.

Фінальний етап 6 грудня — співбесіди кандидатів з Наглядовою радою банку.

Нагадаємо, у Службі безпеки України 16 листопада повідомили, що очільника Укрексімбанку Олександра Гриценка не викрадали, а затримали в межах кримінальної справи. До того родичі Гриценко зазначили, що невідомі забрали чоловіка в автобус на очах у дитини, з якою він гуляв.

Печерський районний суд Києва 18 листопада звільнив з-під варти голову Укрексімбанку Олександра Гриценка і зобов’язав його протягом п’яти тижнів внести заставу в розмірі 2,9 мільйона гривень.

Поділитись: