Життя

Укрпошта скасувала доплату за доставку посилок у села

Мінінфраструктури
Життя/Укрпошта скасувала доплату за доставку посилок у села
Зберегти
Вигляд
Від початку 2019 року Укрпошта скасує доплату у розмірі 12 гривень за доставку посилок у сільську місцевість для послуги «Укрпошта експрес».

Про це повідомляють у прес-службі Міністерства інфраструктури України.

«Укрпошта для посилок не рахує об’ємну вагу, лише фізичну та з початку року спрощує параметри відправлень. З 1 січня для «Експрес» та «Стандарт» матимуть єдиний розмір найбільшої сторони відправлення – до 70 см», — йдеться у повідомленні.

Крім цього, зазначається, що Укрпошта зменшить оціночну вартість доставки посилок з 1,2% до 1%.

Раніше повідомлялось, що Укрпошта планує відновити роботу 50 закритих відділень у селах та найняти назад на роботу 1188 листонош та 667 операторів.

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

Після цієї заяви компанії у Мінфіні вирішили додатково виділити на потреби Укрпошти 500 мільйонів гривень для компенсації втрат від збиткового тарифу на доставку пенсій. Водночас, в Укрпошті заявляють, що цих коштів вистачить лише на половину 2019 року. Потім тариф доведеться підняти.

Пов`язані новини