Життя / Соціальний захист

Укрпошта відновить роботу 50 відділень та відкриє 11 нових

Укрпошта
Життя/Соціальний захист/Укрпошта відновить роботу 50 відділень та відкриє 11 нових
Зберегти
Вигляд
Укрпошта офіційно призупинила програму з оптимізації мережі сільських відділень та повідомила, що відновить роботу 50 відділень, які закрили напередодні.

Також компанія повідомляє, що відкриє 11 нових відділень поштового зв’язку.

Звільнених працівників, що працювали у компанії, пропонують повернути на колишні посади. Зокрема, це стосується 1188 листонош та 667 операторів.

«Ми налаштовані продовжити доставляти пенсії та соціальні виплати нашим громадянам. Ця послуга є особливо затребуваною у мешканців малих населених пунктів, де відсутні банківські офіси чи банкомати, і доставка Укрпошти — єдина можливість отримати кошти «на руки», — зауважив директор департаменту фінансового бізнесу Артур Муравицький.

В Укрпошті зазначають, що наразі завершують підписання відповідних угод з Пенсійним фондом про доставку пенсій.

Водночас, там повідомляли, що виділених урядом 500 мільйонів вистачить лише на першу половину 2019 року. У червні тариф на доставку пенсій треба буде переглянути.

12 грудня, під час зустрічі з головою Укрпошти Ігорем Смілянським, президент Петро Порошенко «наполегливо порадив» йому переглянути свою зарплату.

Раніше повідомлялось, що Мінфін передбачив 500 мільйонів гривень додаткового фінансування Укрпошти у проекті бюджету на 2019 рік до другого читання.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Укрпошта хоче закрити половину відділень. Уряд проти

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

«У середньому кожне (відділення) щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень», — повідомляв очільник Укрпошти.

Як повідомлялося, Укрпошта закриє частину відділень у невеликих селах та замінить їх на поштарів, що будуть пересуватись на автомобілях. В Укрпошті заявляли, що утримання відділень у селах з населенням менше 2000 осіб є економічно невигідним.

Президент України Петро Порошенко заявляв, що виступає проти закриття відділень Укрпошти.

Пов`язані новини