Життя / Соціальний захист

В Укрпошті заявляють, що тариф на доставку пенсій треба буде переглянути у червні

Укрінформ
Життя/Соціальний захист/В Укрпошті заявляють, що тариф на доставку пенсій треба буде переглянути у червні
Зберегти
Вигляд
Виділених 500 мільйонів гривень для забезпечення безперебійної роботи Укрпошти та доставки компанією пенсій у села, вистачить лише на перше півріччя 2019 року. В Укрпошті знову проситимуть переглянути тариф на доставку пенсій у червні.

Про це повідомили у прес-службі Укрпошти у відповідь на запит журналістів «Укрінформу».

« Питання фінансування послуги доставки пенсій на ІІ півріччя буде розглядатися урядом і Президентом окремо в червні 2019 року», — повідомили у компанії.

Там зазначили, що першу частину додатково виділених з бюджету коштів у сумі 250 мільйонів гривень заплатять протягом січня 2019 року, решту 250 мільйонів гривень — у березні.

Водночас, Укрпошта планує скоротити деякі інфраструктурні проекти задля зменшення власних видатків.

12 грудня, під час зустрічі з головою Укрпошти Ігорем Смілянським, президент Петро Порошенко «наполегливо порадив» йому переглянути свою зарплату.

Раніше повідомлялось, що Мінфін передбачив 500 мільйонів гривень додаткового фінансування Укрпошти у проекті бюджету на 2019 рік до другого читання.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ «Громадське.Реформа»: Укрпошта хоче закрити половину відділень. Уряд проти

Нагадаємо, що 26 жовтня стало відомо, що Укрпошта може відмовитись від доставки пенсій та закрити відділення у селах через нерентабельність. Пізніше, у коментарі Громадському, голова компанії уточнив, що відділення не закриють, якщо Пенсійний фонд підвищить тариф на доставку пенсій.

«У середньому кожне (відділення) щомісяця зазнає збитків майже на 3 тисячі гривень. Одна з головних причин збитковості — доставка пенсій за тарифами, нижчими від собівартості. На кожній доставці втрачаємо 19 гривень», — повідомляв очільник Укрпошти.

Як повідомлялося, Укрпошта закриє частину відділень у невеликих селах та замінить їх на поштарів, що будуть пересуватись на автомобілях. В Укрпошті заявляли, що утримання відділень у селах з населенням менше 2000 осіб є економічно невигідним.

Президент України Петро Порошенко заявляв, що виступає проти закриття відділень Укрпошти.

Пов`язані новини