Протягом 2019 року, в рамках програми імпортозаміщення, Укрзалізниця планує замовити в українських виробників близько 230 видів запчастин, за які заплатить 1,6 мільярда гривень. За підрахунками компанії, це дозволить створити додаткові 8 тисяч робочих місць в Україні.

«Більше 8 тисяч українців зможуть отримати роботу. Ринок уже багато років очікував від Укрзалізниці таких замовлень. І сьогодні ми пропонуємо дати старт новій індустріалізації України», — повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

За його словами, продаж запчастин буде проходити через систему «Prozorro.Продажі». Крім цього, договори з українськими виробниками планують укладати строком на 3 роки.

«Для вітчизняних підприємств це краще, ніж разові замовлення. Тоді власники будуть зацікавлені інвестувати в розвиток своїх виробничих баз і розумітимуть обсяг продукції на довгостроковий період», — додав Кравцов.

Нагадаємо, що 16 грудня Укрзалізниця відкрила продаж на 5 додаткових поїздів.

На час різдвяно-новорічних свят Укрзалізниця планує призначити не менше 30 додаткових поїздів за популярними напрямками.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує інвестувати до $1 млрд в економіку, але за умови підвищення вартості вантажних тарифів.

Також в Укрзалізниці повідомляли, що потребують 1 трильйона гривень інвестицій, зокрема 111 мільярдів гривень — на забезпечення пасажирських перевезень.

В Укрзалізниці просили у держави компенсувати збитки від діяльностінерентабельних вантажних станцій.

У липні Укрзалізниця підвищила тарифи на користування вантажними вагонами приблизно у півтора раза.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile