Протягом 2019 року обсяг капітальних інвестицій Укрзалізниці у розбудову залізничної інфраструктури та оновлення рухомого складу має скласти 24,5 мільярда гривень.

Водночас, за підсумками 2018 року компанія здійснила капітальних інвестицій на загальну суму 16,9 мільярда гривень — найбільший показник за останні 5 років.

«Цього року ми плануємо розпочати електрифікацію дільниць Долинська-Миколаїв-Колосівка та Ковель-Ізов-Держкордон. Це, безумовно, стратегічні для держави транспортні напрямки, які збільшать обсяги експортних перевезень», — повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

Окрім оновлення залізничних шляхів у 2019 році Укрзалізниця планує закупити 5 тисяч вантажних вагонів, 46 пасажирських вагонів, а також 3 приміські поїзди.

Раніше в Укрзалізниці повідомляли, що потребують 1 трильйона гривень інвестицій, зокрема 111 мільярдів гривень — на забезпечення пасажирських перевезень.

Раніше в Укрзалізниці просили у держави компенсувати збитки від діяльностінерентабельних вантажних станцій.

Зазначимо, що у Міністерстві інфраструктури повідомляли про початок оренди вантажних вагонів через систему «Prozorro.Продажі» з листопада 2018 року.

Поділитись: