В Укрзалізниці вирішили відмовитися від реалізації декількох масштабних інвестиційних програм через пандемію коронавірусу.

Про це повідомив директор зі стратегічного розвитку компанії Антон Саболевський, передає «ЦТС».

Зокрема, Укрзалізниця на 1 місяць продовжила термін подачі документів для участі у тендері на електрифікацію залізниці у напрямку Долинська-Миколаїв-Колосівка. На цю програму свого часу УЗ отримала близько 300 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку, а також Європейського інвестиційного банку.

Крім цього, Укрзалізниця призупиняє процедуру відбору постачальників електровозів. Загалом компанія планувала домовитися про постачання близько 205 електролокомотивів, які мали б замінити застарілий рухомий склад, що курсує залізницею нині.

Водночас Саболевський зазначив, що ЄБРР виділяє Укрзалізниці додаткове фінансування. Його мають направити на боротьбу з коронавірусом та закупівлю медичного обладнання.

Напередодні Укрзалізниця вирішила призупинити процес відбору голови правління компанії.

Разом з цим, інвестиційні процеси в Україні призупиняють не всі. Зокрема, Фонд державного майна вирішив не скасовувати проведення малої приватизації та підготовки до великої приватизації.

Поділитись: