На потужностях Панютівського вагоноремонтного заводу Укрзалізниці збудували перший зерновоз. Компанія готується до серійного виробництва вантажних вагонів.

Про це повідомив голова Укрзалізниці Євген Кравцов у Facebook.

«Це перший зерновоз в історії компанії, який збудували самостійно на власних потужностях. Усі комплектуючі та матеріали — українського виробництва (окрім елементів гальмівного обладнання). Ми дотримуємось обіцянок — максимальне імпортозаміщення та співпраця з вітчизняними виробниками», — повідомив Кравцов.

Фото:

Євген Кравцов

За його словами, наразі в Україні лише 2 заводи можуть виготовляти зерновози, один з них належить державній Укрзалізниці.

Збудований Укрзалізницею зерновоз зможе перевозити товари не лише Україною, але й країнами СНД та Балтії, адже компанія пройшла відповідну сертифікацію.

Нагадаємо, що Укрзалізниця збільшила тарифи на вантажні залізничні перевезення — загалом на 14,2%.

Нагадаємо, що напередодні стало відомо, що уряд затвердив новий фінансовий план Укрзалізниці, яким передбачено підвищення тарифів на вантажні перевезення на 14,2%. Оновлені тарифи затвердила Державна регуляторна служба.

Раніше проти підвищення тарифів на вантажні перевезення виступали представники бізнесу, які користуються послугами Укрзалізниці.

Водночас в Укрзалізниці повідомляли, що планують отримати 5 млрд грн від підвищення тарифу на вантажні перевезення.

Поділитись: