УКРАЇНА

Укрзалізниця запустила новий потяг з Києва до Лисичанська

25 вересня, 2018 11:09
УКРАЇНА/Укрзалізниця запустила новий потяг з Києва до Лисичанська
Зберегти
Вигляд
Укрзалізниця повідомила про початок курсування нового нічного експресу сполученням Київ-Лисичанськ. Перший рейс відправиться зі столиці 30 вересня.

Укрзалізниця повідомила про початок курсування нового нічного експресу сполученням Київ-Лисичанськ. Перший рейс відправиться зі столиці 30 вересня.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Як зазначається, потяг відправлятиметься зі столиці о 21.48, а прибуватиме до Лисичанська о 10.21 наступного дня. Таким чином, тривалість поїздки складе 12 годин 33 хвилини.

«Нічний експрес зі столиці до Лисичанська почне курсувати вже з цієї неділі. Цей напрямок є одним із найпопулярніших», — повідомив очільник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Як зазначається, новий поїзд робитиме зупинки у Полтаві, Харкові, Куп’янську, Сватовому, Кремінному та Рубіжному. Згідно з повідомленням прес-служби Укрзалізниці, у складі нового потяга буде придбаний нещодавно вагон класу «люкс».

Зазначимо, що даний потяг стане вже третім до Лисичанська. Наразі до міста можна дістатися поїздами сполученням Львів-Лисичанськ та Хмельницький-Лисичанськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїдуть локомотиви General Electric і чи подорожчає проїзд — інтерв’ю з керівником Укрзалізниці

23 лютого 2018-го Укрзалізниця та американська корпорація General Electric підписали мільярдний контракт. Рамкова угода передбачає модернізацію локомотивів та будівництво нових. Однією з умов угоди є локалізація виробництва локомотивів в Україні: на першому етапі — 10%, пізніше — 40%.

11 вересня в Україну прибув перший локомотив американської компанії General Electric. Пізніше повідомлялось, що нові локомотиви планують використовувати на напрямках до Миколаєва, Маріуполя та Мелітополя.

До кінця 2018 року та впродовж першого кварталу 2019 року планується постачання 30 вантажних дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10 %. Їх виробництво стартувало на початку 2018 року в США. Загалом за 15 років УЗ планує закупити до 225 нових тепловозів та модернізувати до 75 існуючих.

Пов`язані новини