Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас через зростання обсягів перевезень пасажирів до країн Євросоюзу.

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас через зростання обсягів перевезень пасажирів до країн Євросоюзу.

Про це повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

Розширення мережі міжнародних квиткових кас розпочнуть із регіональної філії «Донецька залізниця». Замість Донецька та Луганська відкриють такі каси у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську, Покровську, Рубіжному та Лисичанську.

У 2017 році в міжнародному сполученні Україна – ЄС перевезено у 5,5 разів більше, ніж у 2016-му. За 11 місяців поїздами за кордон подорожували 205 тисяч пасажирів.

«У графіку руху пасажирських поїздів на 2017/2018 рр. ми розширили мережу маршрутів до країн ЄС. Пасажири мають змогу подорожувати до Угорщини, Польщі, Словаччини, Болгарії, Румунії, Австрії, а до Чехії з пересадкою на станції Кошице на поїзд № 240 Кошице – Прага», — цитує Кравцова прес-служба УЗ.

«Ми працюємо з колегами з інозалізниць для створення можливості продажу квитків через інтернет на поїзди міжнародного сполучення. Наразі відпрацьовуємо нормативні та технічні питання», — додав він. 

Нагадаємо, 30 грудня Укрзалізниця та Європейский банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) підписали документ, згідно якого ЄБРР надає кредит в обсязі 150 мільйонів євро для будівництва другої колії, електрифікації та модернізації систем сигналізації і зв'язку на напрямку Долинська—Миколаїв—Колосівка. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця встановила рекорд в обсягах вагонобудування

Поділитись: