Культура

Умовою оренди кінотеатру «Київ» буде проведення кінофестивалів — КМДА

Громадське
Культура/Умовою оренди кінотеатру «Київ» буде проведення кінофестивалів — КМДА
Зберегти
Вигляд
Під час конкурсу за право орендувати кінотеатр «Київ» обов’язковим пунктом залишиться проведення кінофестивалів. Про це в ефірі програми «Нині Вже» на Громадському повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

Чиновник зазначив, що в договорі оренди приміщення кінотеатру «Київ» будуть прописувати стрічки та кінофестивалі, які обов’язково мають проходити в ньому.

«Разом з департаментом культури всі деталі та всі меморандуми будуть прописані», — сказав він.

Утім, Кирило Марікуца, який є організатором кінофестивалю Kyiv music fest, зазначив, що такі умови можуть обходити.

«Керівництво кінотеатру може виставляти ті умови, які ніколи не будуть підвладні організаторам фестивалю», — зауважив він. 

Нагадаємо, подальшу долю кінотеатру «Київ» планують вирішити на конкурсі орендарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Кінотеатр «Київ» не закриють, але можуть передати в управління столиці. Що відбувається?

На початку січня влада Києва заявила, що може краще керувати кінотеатром «Київ»: теперішня команда комплексу не погоджується. У Департаменті комунальної власності Громадському повідомили, що оренду ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр Київ» продовжувати не будуть.

Раніше в Київській міській державній адміністрації причину ймовірної передачі до комунальної мережі назвали «постійні звернення орендаря з проханням зменшити вартість оренди».

Будівля кінотеатру «Київ» перебуває у комунальній власності міста, а з 1999 року перебувала в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю «Культурний центр «Кінотеатр «Київ». 4 січня у товариства закінчився договір оренди.

Кінотеатр «Київ» відкрили у 1952 році — йому 66 років. З 2000 до 2002 кінотеатр реставрували. Нині він має три зали: «Червоний», «Синій» та «Сінематека».

Пов`язані новини