Світ / Сусідні країни

Унаслідок ДТП під Краковом постраждали 8 українців

Польське радіо
Світ/Сусідні країни/Унаслідок ДТП під Краковом постраждали 8 українців
Зберегти
Вигляд
У місцевості Кшешовіце поблизу Кракова зіткнулися два легкових автомобілі, один з яких — фургон. Унаслідок ДТП 9 людей з фургону отримали травми: 8 громадян України, які були пасажирами, та водій.

Всіх постраждалих доставили до лікарень.

«Після надання першої медичної допомоги 4 з них залишили лікарні, інші 4 перебувають у медичних закладах з незначними ушкодженями. Консул вживає передбачених у такій ситуації заходів» — повідомив Громадському заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич..

Поліція Польщі попередила про ускладнену ситуацію на дорогах через ожеледицю.

Раніше в ООН заявили, що у світі щороку в ДТП гинуть 1,25 млн людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Світлофори не винні:чи потрібен жовтий

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

У липні Верховна Рада підтримала за основу законопроект, який пропонує запровадити покарання у вигляді позбавлення волі на 8-10 років у випадку, якщо водій у нетверезому стані спричинив смертельну ДТП.

У листопаді 2017 року МВС України пропонувало посилити кримінальну відповідальність для водіїв транспортних засобів, які скоїли ДТП у нетверезому стані, внаслідок чого були травмовані або загинули люди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Смертельні дороги: як боротися з ДТП в Україні?

Більше про:
# ДТП
# Польща
Пов`язані новини