Управителем приміщень бізнес-центру «Гулівер», де вранці  8 лютого були обшуки, став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор».

Управителем приміщень бізнес-центру «Гулівер», де вранці  8 лютого були обшуки, став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор». 

Про це повідомив голова Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаних від корупційних та інших злочинів Антон Янчук, передає кореспондентка Громадського.

За його словами, працівники нацагенства 4 місяці намагались провести оцінку та оглянути приміщення на трьох поверхах БЦ «Гулівер».

«Вже з жовтня 2017 року ми маємо законне право на приміщення на трьох поверхах у бізнес-центрі «Гулівер». Були неодноразові спроби працівниками нацагенства у краватках, наголошую, а не в бронежилетах, оцінити приміщення, вести комунікацію із власником, але зі сторони власника не було ніякої відповіді» —додав Янчук.

Усі чотири місяці відбувалась фактична і фізична перешкода на отримання приміщення у користування нацагенством, оцінки його тощо, саме тому сьогодні, спільно із Нацполіцією та військовою прокуратурою були проведені дії, щоб передати приміщення в оренду, стверджує Янчук. 

На питання, скільки часу буде відбуватись захоплення приміщення, Янчук відповів, що доти, доки діятиме ухвала суду, доти буде відбуватись силова підтримка приміщення.

На брифінг прийшов представник радіо «Вести». У коментарі Громадському він наголосив, що спроби захоплення приміщення були вже неодноразово.

Шеф-редактор радіо «Вести» Андрій Блінов Фото: Уляна Бойчук/Громадське

«На мою думку, це владний тиск на журналістів. Ми написали заяву у поліцію, і зараз вона розглядається. Ми говоримо зараз про те, щоб відновити роботу» — прокоментував Громадському шеф-редактор радіо «Вести» Андрій Блінов.

Вранці 8 лютого до офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», прийшли з обшуками працівники поліції і військової прокуратури.

У липні в редакцію «Вести» прийшли з обшуками  прокуратура та поліція. Під будівлю «Гулліверу», де розташований офіс редакції, прибув також головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Тоді Матіос повідомив, що крім «Вестей», обшуки тривають у ще 180 приміщеннях у рамках справи Януковича-Клименка. 

За даними слідчих, діяльність групи осіб під керівництвом Клименка завдала держбюджету збитків у розмірі 788 мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Журналісти «Радио Вести» повідомили про погрози з боку силовиків під час обшуків.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile