До офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», прийшли з обшуками співробітники поліції і військової прокуратури.

До офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер» вранці 8 лютого прийшли з обшуками співробітники поліції та військової прокуратури, повідомляє сайт «Вестей».

«Близько 6 ранку оточили «Гулівер», заходять на наш поверх такі «милі» люди. Колеги з Радіо передають, що звук такий, ніби почали все трощити», — повідомила в Facebook головна редакторка редактор газети Оксана Омельченко.

Згідно з повідомленням, силовики винесли із приміщення речі, юристів і журналістів медіахолдингу у приміщення не пустили. 

Фото: «Вести»

Журналістка Марина Бердичевська повідомила, що під час обшуків у «Вестях» потрощили техніку, забризкали балончиками камери внутрішнього спостереження і принесли зварювальний апарат.

Водночас на сайті Нацагентства з питань виявлення, розшуку й управління активами повідомили, що «всупереч опору невстановлених осіб» на 31, 32 та 33 поверхах торговельно-офісного комплексу «GULLIVER» всі приміщення були фактично передані в управління відомства. 

«Національне агентство фактично передало такі приміщення в управління компанії-управителю відповідно до укладеного договору управління майном», — йдеться у повідомленні.

Управителем приміщень бізнес-центру «Гулівер» став ТОВ «Бізнес-центр Навігатор».

Раніше до редакції медіа-холдингу «Вести» приходили з обшуками у листопаді.

У липні в редакцію «Вести» прийшли з обшуками  прокуратура та поліція. Під будівлю «Гулліверу», де розташований офіс редакції, прибув також головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Тоді Матіос повідомив, що крім «Вестей», обшуки тривають у ще 180 приміщеннях у рамках справи Януковича-Клименка. 

За даними слідчих, діяльність групи осіб під керівництвом Клименка завдала держбюджету збитків у розмірі 788 мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Журналісти «Радио Вести» повідомили про погрози з боку силовиків під час обшуків.

Поділитись: