Впродовж дня, 9 червня, у зоні проведення операції об'єднаних сил (ООС) на Донбасі поранено одного українського військового.

Впродовж дня, 9 червня, у зоні проведення операції об'єднаних сил (ООС) на Донбасі поранено одного українського військового. 

Про це йдеться у повідомленні прес-центру ООС у Facebook.

Бойовики 10 разів порушували режим припинення вогню, з них 3 рази — із забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Крім того, бойовики відкривали вогонь у бік населених пунктів Новозванівка, Кримське, Мар’їнка, Піски, Опитне та Гнутове.

Вогонь зі 120-мм та 82-мм мінометів відкривався по позиціям Збройних Сил поблизу Новотошківського на Луганському напрямку та Новоселівки Другої на Донецькому напрямку.

Нагадаємо, Протягом минулої доби, 8 червня, шестеро українських військових дістали поранення у зоні бойових дій на Донбасі. 

1 червня у зоні бойових дій на Донбасі був поранений один український військовий.

31 травня у зоні бойових дій на Донбасі троє військових дістали поранення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кінець АТО: що чекає на Донбас із початком операції Об'єднаних сил

30 квітня Петро Порошенко оголосив про офіційне завершення формату Антитерористичної операції на території Донбасу і перехід до операції Об'єднаних сил.

Таким чином на сході України позпочалася операція Об'єднаних  сил на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом.

Об'єднаний оперативний штаб уже діє в системі Генштабу. Йому підпорядковуються не тільки підрозділи Збройних сил, але й усі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Командувач Об'єднаного оперативного штабу:   хто такий Сергій Наєв

Після набуття чинності президентського закону про реінтеграцію Донбасу саме на Об'єднаний оперативний штаб покладаються повноваження щодо регуляції ситуації у зоні бойових дій на сході України, замість штабу АТО.

Поділитись: