Уряд США вдруге за місяць призупинив роботу після того, як один сенатор не зміг узгодити голосування щодо довгострокового бюджету

Уряд США вдруге за місяць призупинив роботу після того, як один сенатор не зміг узгодити голосування щодо довгострокового бюджету.

Про це повідомляє The New York Times.

Сенатори, як очікується, продовжать голосування та розгляд бюджету, тому блокування роботи уряду не буде помітним, і він відновить роботу вже з початком нового робочого дня.

Сенатор-республіканець з Кентуккі Ренд Пол зірвав голосування, адже вимагав запровадити більш жорсткі обмеження на витрати у законопроекті.

«Причина, чому я сьогодні тут, — це поставити людей на місце. Я хочу, аби люди почували себе незручно. Я хочу, аби ви відповідали людям на питання «Чому ви були проти дефіциту при президенті Обамі, але зараз підтримуєте дефіцитний бюджет республіканців»?, — заявив сенатор.

Нагадаємо, що 19 січня представники демократичної партії заблокували проект бюджету уряду через те, що не змогли знайти компроміс з республіканцями з приводу закону, що захищає від депортації мігрантів.

Вже 20 січня федеральні відомства США призупинили роботу через відсутність фінансування. Зокрема острів Елліс і статую Свободи закрили «до подальшого повідомлення» через відсутність федерального фінансування.

На час призупинення роботи уряду «некритичні» служби зупиняють роботу, а сотні тисяч працівників йдуть в неоплачувану відпустку.

ЧИТАЙТЕ: Технічна перерва: що означає припинення роботи уряду США.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile