Війна

Уряд затвердив стратегію оборонного комплексу до 2028 року

20 червня, 2018 14:36
Війна/Уряд затвердив стратегію оборонного комплексу до 2028 року
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України схвалив стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу до 2028 року.

Кабінет міністрів України схвалив стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу до 2028 року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Зокрема, як йдеться у повідомленні, пріоритетною метою стратегії є посилення спроможності оборонного комплексу задовольняти потреба української армії та забезпечувати виробництво конкурентних на світових ринках видів озброєнь.

Крім цього, документ систематизує комплекс реформ у сфері оборонного комплексу, які планують здійснити у середньостроковій перспективі.

«Перетворення в рамках стратегії мають стати більш ґрунтовним і полягають у фундаментальних зрушеннях в управлінні державною власністю, переформатуванні роботи багатьох суб’єктів промисловості, адаптації їх до європейських норм та принципів роботи», — пояснив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко.

Зазначається, що стратегія розрахована на 10-річний період, проте її можна буде переглянути через 5 років для уточнення та коригування на поточні потреби української армії.

Крім цього, на засіданні уряду затвердили стратегію боротьби з контрабандою.

Раніше комітет Верховної Ради з нацбезпеки та оборони рекомендував парламенту ухвалити законопроект про національну безпеку в другому читанні.

Пов`язані новини